перевод сайта на украинскийПеревести сайт на Украинский

Вже найближчим часом в Одеській області повноцінно запрацює Територіальне управління Бюро економічної безпеки України. Це одне із шести територіальних представництв БЕБ, які наразі запускають свою роботу в Україні.

Серед головних завдань територіальних управлінь БЕБ – забезпечення економічної безпеки шляхом запобігання, виявлення, припинення, розслідування кримінальних правопорушень у сфері економіки в регіоні.

Керівником Територіального управління в Одеській області призначено Сергія Мунтяна, який має значний досвід роботи в правоохоронній системі та державних органах, де працював за напрямом економічної безпеки.

Також призначено частину фахового персоналу. Триває завершальний етап конкурсного відбору аналітиків і детективів.

«Економічна безпека в Одеському регіоні, який є основним морським виходом для зовнішньої торгівлі та має найінтенсивніше транспортне міжнародне сполучення, надважлива для економічної стабільності в країні. Тому основне завдання Територіального управління БЕБ в Одеській області – оперативне виявлення економічних зон ризиків, їх упередження та протидія», – зазначив керівник Територіального управління в Одеській області Сергій Мунтян.

За словами Сергія Миколайовича, після завершення формування команди і узгодження організаційних питань із запуску, Територіальне управління БЕБ в Одеській області розпочне активну роботу з виявлення, упередження та розслідування економічних злочинів в регіоні.

Довідково:

Територіальне управління в Одеській області знаходиться за адресою: м. Одеса, вулиця Корольова академіка, 9.

Контактний телефон: 38(048) 230 36 09, електронна пошта: [email protected]

Додамо, 3 листопада 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив постанову №1135 «Про утворення територіальних органів Бюро економічної безпеки». Відповідно до постанови, створено 23 територіальних управління БЕБ. Наразі роботу розпочали територіальні управління у Волинській, Закарпатській, Львівській, Одеській, Чернівецькій областях, а також у м. Києві та Київській області. Зараз тривають конкурси на зайняття вакантних посад гласних штатних працівників, які мають спеціальні звання.

сео продвижение одессаСео продвижение Одесса