Вже 2 березня православні українці проводжатимуть Масляну, але зараз ще триває масляний тиждень, який запам’ятається різноманітними млинцями і варениками. Допомогти з «масляним» меню господиням вирішила і відома фудблогерка-переселенка з окупованого Маріуполя Ольга Матвій.
ВІДЕО ДНЯ
Вона показала креативний варіант приготування лінивих вареників з ягідною підливкою, яка точно викличе шквал радості у ваших рідних, і особливо найменших з них.
Що потрібно:
- сир кисломолочний — 175 г;
- цукор — 2 столові ложки;
- яйця — 1 шт;
- масло вершкове — 20 г;
- борошно — 100 г;
- сіль, ванільний цукор;
- манна крупа або кукурудзяне борошно (для формовки).
Ягідна підливка:
РЕКЛАМА
- заморожені ягоди — 200 г;
- масло вершкове — 1 чайна ложка;
- цукор — 1 столова ложка;
- крохмаль — 1 чайна ложка.
Приготування
Для початку підготуйте сир (бажано, аби він був жирним). Викладіть його в тарілку чи в піалку, аби дізнатись приблизний об’єм (це на той випадок, якщо у вас відсутні кухонні ваги).
Потім в таку ж піалку насипте просіяне борошно
РЕКЛАМА
З’єднайте борошно та сир в одній великій мисці.
Додайте цукор, столову ложку вершкового масла (за бажанням), дрібку солі, ванільний цукор та одне яйце, після чого змішайте все разом за допомогою блендера чи ж просто рук.
Далі за допомогою двох чайних ложок сформуйте кульки, які слід добре обваляти в манній крупі або ж в кукурузному борошні.
До речі, в такому вигляді вареники можна заморозити, а потім скласти у зіп-пакет і насолоджуватися смачним сніданком щоранку. Треба лише врахувати, що коли вареники заморожені, вони варяться трохи довше.
РЕКЛАМА
Поки заготовки для вареників відпочивають, приготуйте ягідну підливку. Для цього на холодну сковорідку висипте ягоди, додайте вершкове масло та цукор, і лише після цього увімкніть нагрів.
Нам потрібно, щоб ягоди стали м’якими, пустили багато соку і він змішався з вершковим маслом. Лише після цього додайте крохмаль.
Виключіть плиту і залиште підливку прямо в сковорідці.
Тим часом поставте на сусідню конфорку каструлю з водою, додайте трохи солі і чекайте, поки вода закипить.
З початком кипіння починайте кидати у воду вареники і варіть близько хвилини. Як тільки вони піднімуться з дна, будуть готові.
Викладіть їх на тарілку і щедро полийте підливкою з ягід.
«Ось такий чудовий сніданок у нас вийшов. Варенички настільки ніжні, що борошно майже не відчувається», — говорить блогерка, радячи за можливості приготувати і підливки з запасом, аби потім можна було просто діставати її з холодильника і подавати з варениками чи з сирниками.
До речі, раніше «ФАКТИ» розповіли, як приготувати справжній «королівський» сирник.