перевод сайта на украинскийПеревести сайт на Украинский

Вже протягом декількох місяців питання експорту українського зерна є одним з найобговорюваніших в суспільстві і викликає неабиякий інтерес у різних його представників.

А дехто, приміром з числа недолугих блогерів та зернотрейдерів, не гидує і намагається піаритись на цій темі, аби тільки хайпанути і відпрацювати гонорар. Тож давайте розбиратись.

Для функціонування так званих «зернових коридорів» залучено представників багатьох служб, а робота коридорів забезпечена гарантіями ООН, Туреччини та країнами-підписантами, тобто Україною та рф. З моменту виходу першого судна з українським продовольством
експортовано 8,8 млн тонн агропродукції. Всього з українських портів вийшло 386
суден із продовольством для країн Азії, Європи та Африки.

І ось на третій місяць дії «зернової» ініціативи деяким «журналістам» чомусь спало на думку звинуватити Бюро економічної безпеки, та зокрема начальника Територіального управління БЕБ в Одеській області Сергія Мунтяна, у блокуванні роботи зернотрейдерів та зернових терміналів.

Нагадаємо, що першочерговими і головними завданнями БЕБ України є наповнення бюджету України, викриття економічних правопорушень та злочинних схем, що ведуть до несплати податків, зборів (обов’язкових платежів), нецільового використання бюджетних коштів, зловживання службовим становищем та ін.

В той же час, в результаті ухилення від сплати податків, порушення валютного законодавства окремими підприємствами, що здійснюють експорт аграрної продукції, до бюджету України не надходять значні суми податків та виводяться кошти за кордон через неповернення валютної виручки. Аналітиками БЕБ України встановлено, що протягом серпня-вересня 2022 року, з митної території України відправлено на експорт майже 12 млн тонн зернових культур та олії, орієнтовною вартістю – 137 млрд грн. З них близько 4 млн тонн агропродукції експортується підприємствами-оболонками, тобто тими, які фактично ведуть діяльність лише на папері.

P. S. Звертаємось до наших читачів, користуйтесь лише перевіреними джерелами інформації та офіційними даними.

сео продвижение одессаСео продвижение Одесса