перевод сайта на украинскийПеревести сайт на Украинский

За ухилення від сплати податків БЕБ на Одещині арештувало майно директора підприємства на 8 млн грн
Як повідомив керівник ТУ БЕБ в Одеській області Сергій Мунтян, детективи викрили службових осіб приватного підприємства в ухиленні від сплати податків на додану вартість в особливо великих розмірах. Компанія надає послуги у сфері харчування, в тому числі, як переможець конкурсу на проведення публічної закупівлі.
Протягом тривалого часу службові особи підприємства не відображали в податковій звітності отримані доходи. У результаті такої діяльності державі було завдано збитків на загальну суму понад 26,7 млн грн.
Сергій Мунтян додав також, що директору підприємства повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366 (декларування недостовірної інформації) та ч. 3 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків) Кримінального кодексу України.
У межах кримінального провадження накладено арешт на об’єкти нерухомості, яке на праві власності належить згаданій особі, загальною вартістю 8 млн грн.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють детективи Територіального управління БЕБ в Одеській області за процесуального керівництва прокурорів Одеської обласної прокуратури.

сео продвижение одессаСео продвижение Одесса